Witamy w dziale poświęconym karierze w WELCOME Airport Services. Poszukujemy wyjątkowych osób, pełnych entuzjazmu, zainteresowanych pracą na lotnisku oraz chcących wspólnie z nami budować sukces firmy.

STANOWISKO:
SPECJALISTA DS. KOORDYNACJI OPERACJI
Miejsce pracy: GDAŃSK

JESTEŚ OSOBĄ POZYTYWNĄ PEŁNĄ PASJI I ENERGII?
PRACA POD PRESJĄ CZASU CIĘ MOBILIZUJE?

JEŚLI KOMUNIKUJESZ SIĘ SWOBODNIE W JĘZYKU ANGIELSKIM,
TO WYSTARCZY.
NASI TRENERZY DADZĄ CI WSPARCIE I WSZYSTKIEGO NAUCZĄ.

Welcome Airport Services LIDER  na rynku agentów handlingowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

                                               (miejsce pracy : GDAŃSK)

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Brak okresu próbnego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przejrzystą ścieżkę kariery
  • Pełne wsparcie niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • Pakiet ciekawych szkoleń
  • Opiekę medyczną
  • Talony Świąteczne
  • Pakiet benefitów

TWOJE ZADANIA

  • Koordynacja obsługi naziemnej na płycie lotniska podczas rotacji
  • Nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem
  • Przygotowanie dokumentacji przed i po startowej
  • Bezpośrednia współpraca z załogami

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 – swobodna komunikacja – warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat.B – warunek konieczny
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Rzetelność i dokładność
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Elastyczność i dyspozycyjność (godziny nocne i świąteczne)

Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Jak dojechać? ZOBACZ NA MAPIE

arrow_upward
Mapa close