Witamy w dziale poświęconym karierze w WELCOME Airport Services. Poszukujemy wyjątkowych osób, pełnych entuzjazmu, zainteresowanych pracą na lotnisku oraz chcących wspólnie z nami budować sukces firmy.

STANOWISKO:
PRACOWNIK OBSŁUGI PŁYTOWEJ
Miejsce pracy: Gdańsk (Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy)

Jesteś osobą pozytywną pełną pasji i energii? Chcesz pracować przy obsłudze największych samolotów lądujących na polskich lotniskach Posiadasz prawo jazdy kategorii B i chęci do pracy. To wystarczy! Nasi trenerzy dadzą Ci wsparcie i wszystkiego nauczą!

NASZA  OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bez okresu próbnego),
  • wynagrodzenie brutto przez pierwsze trzy miesiące 3105 pln,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług lotniskowych,
  • gwarantowany wzrost wynagrodzenia i ciągły rozwój zawodowy,
  • szkolenia i kwalifikacje uznawane w europejskim lotnictwie cywilnym
  • wsparcie coacha na początku kariery,
  • bogaty pakiet benefitów
  • możliwość korzystania z pracowniczych biletów lotniczych

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • załadunek i rozładunek bagażu i towarów cargo
  • obsługa specjalistycznego sprzętu lotniskowego
  • sortowanie bagażu przy użyciu nowoczesnych systemów sortujących
  • dbałość o stan techniczny obsługiwanego sprzętu.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole,
  • elastyczność i dyspozycyjność ( praca w weekendy i w święta )

 DOŁĄCZ DO NAS

 ZACZNIJ ODLOTOWĄ PRACĘ!

Jak dojechać? ZOBACZ NA MAPIE

arrow_upward
Mapa close